O mnie

Nazywam się Marta Wolna
i jestem projektantką graficzną.

Zajmuję się komunikacją wizualną. Na co dzień pracuję w agencji marketingowej w Opolu.

 

Graficznie i merytorycznie wspieram firmy, NGO’sy i instytucje kultury.
Realizuję także swoje projekty wiązane z tematyką miejską i proekologiczną.

 

Jako animatorka kultury i miejska aktywistka działam aktywnie w sferze społeczno-kulturalnej. Ukończyłam projektowanie graficzne i nowe media w Instytucie Sztuki Uniwersytetu Opolskiego.

 

Byłam koordynatorką licznych festiwali, konkursów i wystaw. Swoje umiejętności plastyka, grafika i fotografa łączy z talentem animatora kultury i wykorzystuję to w pracy na rzecz organizacji wydarzeń kulturalnych w mieście, jak i poza jego granicami.

 

Jestem laureatką Stypendium Marszałkowskie Talenty (Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, 2021) i laureatką Nagrody w dziedzinie kultury Prezydenta Miasta Opola (2017).

 

Po godzinach – jeżdżę na rowerze, gotuję, zwiedzam świat
i staram się żyć #wolno.

 

Lubię tworzyć rzeczywistość, a najlepiej gdy jest dobrze zaprojektowana!

Ciekawy pomysł?
Zaprojektujmy to razem!

napisz do mnie
Co możemy wspólnie zrobić?

Dobry projekt sprawi,
że nasze życie będzie prostsze!

Projektowanie graficzne

Branding firmy czy wydarzenia? Samo logo czy plakat to nie wszystko! Językiem wizualnym jesteśmy w stanie powiedzieć więcej, niż Ci się wydaje!

Marketing

Marketing kultury, NGO’sów czy firmy – to za każdym razem wyzwanie pełne indywidualizmu i szerszego spojrzenia na naszych odbiorców.

Konsultacje

Spojrzenie z innej perspektywy to cenna sprawa! Przed rozpoczęciem realizacji projektu lub jego modyfikacjami zawsze lepiej porozmawiać. Służę pomocą!